ML Meble

Stelaż WKL 160-01 ROL

339,00
Termin realizacji: od połowy stycznia 2019
Darmowa dostawa od 400,00 zł
szerokość: 160 cm
wysokość: 2 cm
głębokość: 200 cm

Opis

Meble Modern, czyli połączenie nowoczesnego designu prostej lini elementów oraz rozsądnej ceny.

System meblowy składający się z 27 funkcjonalnych brył gdzie znajdziemy między innymi szafy przesuwne, dwa rodzaje łóżek do sypialni, mnóstwo komód, półek, biurko oraz stoliki RTV i ławy.

Dzięki tak dużej ilości dobrze przemyślanych i mądrze zaprojektowanych elementów mamy możliwości tworzenia układów mebli z przeznaczeniem do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego oraz pojemnej garderoby czy jadalni. Niezwykle rozjaśniający pomieszczenie dekor dąb san remo dla poszukujących ogrzewającego widoku drewna z bogatym udziałem struktury.

Bardzo dużym atutem tego produktu są listwy czołowe okalające szerokości 70 mm dodające bryłom masywności jednocześnie nie tracąc na pojemności wnętrza szaf i komód. Płyta laminowana wysokiej jakości użyta do produkcji mebla gdzie krawędzie zakończone są odporną okleiną PCV w widocznych i najbardziej narażonym na uszkodzenia miejscach. Nóżki i uchwyty wykonane z tworzywa w kolorze satynowym.

Bardzo dobrej jakości prowadnice kulkowe z możliwością pełnego wysuwu zastosowane w szufladach oraz specjale wzmocnione dna powiększające ładowność i dostępność. Hartowane szkło półek oraz drzwi znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania. Solidnie i starannie wykonany model mebli dostarczamy własnym transportem w paczkach wraz z czytelną instrukcją.

System Modern

Stelaż WKL 160-01 ROL do łóżka: Oliwier 29 i Modern 16.